Katalogowanie

Katalogowanie stron www

Katalogowanie stron www poprawia świadomość firmy w jednym z kluczowych obszarów biznesowych - w Internecie. To pierwsza sprawa o której warto jest wspomnieć, gdy debatuje się z klientami o katalogowaniu. Katalogowanie witryn, czy też publikowanie adresów stron www w katalogach online, to jedna z czołowych technik pozycjonowania. Pozycjonowanie z drugiej strony jest cząstką o wiele większego działu, który uniwersalnie nazywa się reklamą w internecie.

Rozumiesz już po trochu co z czym się łączy. Zanim jednakże szczegółowo opiszemy Tobie ofertę katalogowania stron internetowych na chwilę zatrzymamy się w zagadnieniu pozycjonowania stron internetowych.

Debatę w temacie pozycjonowania stron internetowych za każdym razem warto jest rozpocząć od zadania sobie dwóch zasadniczych pytań – "Jak wygląda pozycjonowanie stron internetowych?” i „Dlaczego dobrze jest zdecydować się na pozycjonowanie stron w Google?”. Jak już informowaliśmy na samym początku pozycjonowanie stron internetowych to jeden z obszarów marketingu internetowego. Jest to taktyka, której celem jest podniesienie pozycji strony w organicznych wynikach wyszukiwarek stron. SEO, czyli ściśle mówiąc pozycjonowanie, jest wyraźnie scalone z mechanizmem indeksacji stron, wykorzystywanym między innymi przez największą wyszukiwarkę internetową Google. Jeśli dana witryna internetowa będzie odpowiadała wytycznym algorytmu Google, ekspresowo opanuje wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowanie to innymi słowy zdolność dopasowania się do wymagań wyszukiwarki stron. A czemu należy inwestować w pozycjonowanie w Google? Po pierwsze z tego względu, że jest to najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie. A po drugie dlatego, że współcześnie inne źródła wiadomości o usługach, firmach i wyrobach powoli odchodzą w zapomnienie. Dzisiaj rządzą strony internetowe, a kluczem do zainteresowania nowych Kontrahentów jest przede wszystkim sieć wirtualna.

Wiesz już mniej więcej czym jest pozycjonowanie stron internetowych. Domyślamy się że jesteś osobą, która poszukuje efektywnych rozwiązań na podwyższenie pozycji swojej strony w Google. Analizując kilkanaście ofert trafiłeś na stronę naszej firmy i zacząłeś czytać ofertę katalogowania stron. Co sprawi, że zostaniesz z nami na dłużej? Na pewno nie kolejne gołe obietnice i deklaracje błyskawicznego pozycjonowania. Ani też atrakcyjny design naszej witryny. Naszym najważniejszym walorem jest duży zasób wartościowych katalogów internetowych. Nasza agencja rozporządza 100 katalogów stron. Każdy z nich zarządzany jest przez wyspecjalizowanych copywriterów, grafików i pozycjonerów, którzy troszczą się o efektowny design, dobry content i wysoką lokatę katalogów w rankingu Google. Przez to nasza grupa katalogów stron www jest nieocenionym źródłem linków, kreujących pozycję Twojej witryny w organicznych wynikach wyszukiwania w Google.

Poznaj teraz strategię dodawania stron do katalogów opracowaną przez naszych specjalistów.

Katalog stron – czyli co?

Przeszukując przewodniki SEO często spotkałeś się z określeniem katalog stron. Czym w takim przypadku są wymieniane przez specjalistów katalogi online i jak to możliwe, iż są one kluczowe w procesie pozycjonowania?

Katalogi stron www to po prostu bazy, bądź też wykazy adresów stron internetowych. Popularnie określa się je również katalogami firm, ponieważ gromadzi się w nich główne informacje o przedsiębiorstwach. Nam, jako odbiorcom sieci katalogi internetowe usprawniają wyszukiwanie wybranych produktów lub też usług. Dla firm są dodatkowym miejscem promocji. Istnieje jeszcze kolejny powód dla którego posiadacze stron internetowych tak ochoczo korzystają z katalogów online. Ten powód to efektywniejsze pozycjonowanie. Od wielu lat eksperci przekonywali, że obecność stron internetowych w katalogach zdecydowanie optymalizuje rezultaty pozycjonowania. W szczególności w takim przypadku, gdy odnośnik wysyłający do danej strony znajduje się w dobrym katalogu SEO. Nasza rodzina katalogów online zajmuje wysoką pozycję na liście wyników Google poprzez co stanowi doskonałą bazę do budowania zaplecza linków.

Katalogowanie, czyli jak umieścić stronę w naszych katalogach internetowych?

Katalogowanie jest łatwiejsze niż uważasz. Cały proces dodawania strony do katalogu trwa kilka minut, a efekty takiego przedsięwzięcia zachowują się nawet przez rok. Możesz skorzystać z standardowej metody katalogowania, czyli wprowadzenia odnośnika do swojej strony razem z podstawowymi wiadomościami (informacje kontaktowe, zwięzły opis działalności itp). Wystarczy, że wprowadzisz wszelkie niezbędne dane w prostym formularzu. Odmiennym sposobem na wprowadzenie adresu strony do bazy jest skorzystanie z usługi profesjonalnych tekstów SEO. Artykuły do pozycjonowania to tematyczne teksty napisane przez naszych copywriterów wyposażone w link wysyłający do Twojej strony www. W zakresie zakupionego przez Ciebie pakietu tekstów reklamowych, tworzymy niepowtarzalne teksty, a potem umieszczamy je w wybranej grupie katalogów online. Sprawia to, że podnosimy skuteczność pozycjonowania.

Niezależnie od tego, którą opcję katalogowania wybierzesz, z naszą agencją pozycjonowania zyskujesz gwarancję – Twoja witryna po określonym czasie wyląduje na wyższej pozycji w rankingu Google. Katalogowanie stron to jedna z najkorzystniejszych strategii pozycjonowania. Przekonaj się sam i wybierz firmę, której zaufało wielu Klientów.