Kostka brukowa toruń uslugi brukarskie - beton dekoracyjny
Układanie kostki Toruń
15 September 2020
Kupujemy dom od developera -domy na sprzedaż toruń
Dom od developera
15 September 2020
enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

enova 365 wdrożenia oprogramowania dla firm program księgowy do produkcji

System enova365 to innowacyjny system ERP, który sprawi, że zarządzanie firmą staje się łatwe i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wyczerpujące wspólną bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do potrzeb każdego typu przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która cieszy się ugruntowaną pozycją na polskim rynku, dzięki przeszło 20 letniemu doświadczeniu w branży oraz innowacyjności stosowanych rozwiązań technologicznych.

Co to jest system ERP?
ERP ang. Enterprise Resource Planning to absolutnie responsywny system, podzielony na moduły połączone ze sobą w czasie rzeczywistym, spajających i ułatwiających planowanie zasobów firmy. Dopasowany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość selekcji modułów oraz powiększenia ich ilości z uwagi na wymiar potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP umożliwia wszechstronne sterowanie firmy, wspomaga kierowanie biznesem oraz interpretację danych. Zawiera wszelkie obszary działania, związane z zarządzaniem księgowością, finansami, marketingiem, sprzedażą, zakupami, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Ułatwia dostęp pracowników do danych, a równolegle dba o ich bezpieczeństwo, pracując w zgodzie z polskimi przepisami prawnymi, dostosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system enova365?

System ERP jest odpowiedni zarówno dla dużych, średnich jak i małych firm. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo jest na wczesnym etapie rozwoju, czy cieszy się utwierdzoną pozycję na rynku, enova365 oferuje funkcjonalne trzy podstawowe pakiety modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie konieczności można rozszerzyć o kolejne moduły. Dzięki temu system enova365 dopasowuje się do firmy każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP enova365?

Choć moduły mogą działać osobno, taka sama baza danych dla każdego z nabytych modułów, dostarczana przez producenta enovy365, umożliwia udostępnianie informacji osiągalnych dla wszystkich uprawnionych pracowników w każdym dziale firmy, gdy ten tego potrzebuje. Używanie systemu pozwala na wprowadzanie wzorców systemów pracy, przyznawanie obowiązków oraz wypełnianie raportów i zestawień. Działa: gromadząc, magazynując i badając dane, w taki sposób, by jak najwydajniej usprawnić krążenie informacji i uprościć wszelkie procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów ułatwia pracę, a automatyzacja czynności pomaga usuwać błędy pracowników.

Dlaczego warto zainstalować system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym usługę użytkowania systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest też dostępny w chmurze oraz online, dzięki czemu firma korzysta z danych tam, gdzie tego potrzebuje.

Jak wprowadzić system ERP enova365?
Do wdrożenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Przedsiębiorstwo ma możliwość spotkania z autoryzowanym partnerem, który pokaże moduły, jakie będą najbardziej funkcjonalne dla firmy, a wraz z podjęciem decyzji o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wybrane moduły oraz zapewnia szkolenia z zakresu obsługi systemu dla każdego z pracowników.

Sposoby pozyskania licencji

Kupno licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo staje się dożywotnim posiadaczem licencji. Ponadto w koszt zakupu wlicza się roczną gwarancję. Licencja pozwala na ciągłe aktualizacje oprogramowania do nowych wersji. Taki układ usatysfakcjonuje tych, którzy wolą zakupy na własność albo pozyskali leasing bądź dotację na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament umożliwia wynajęcie oprogramowania do korzystania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ten wariant jest przeznaczony zwłaszcza dla średnich i małych firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to następna oferta usługowa. W cenie abonamentu mieści się wynajem modułów łącznie z serwerem w chmurze Microsoft Azure, backupami i aktualizacjami. Taki sposób licencjonowania wskazany jest dla firm, które nie planują inwestowania w specjalistów IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, przedsiębiorstwo zyskuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo przechowywania danych. Funkcjonalność systemu rzutuje na efektywne gospodarowanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności oraz eliminację ryzyka błędu. Ponadto szybki dostęp do analiz biznesowych oraz wszelkich informacji, umożliwia pracę na wysokim poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system rośnie wraz z firmą, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 stanie się wspaniałym partnerem w biznesie.

partner enova

Comments are closed.